2017 Results


Sunday, July 23, 2017 @ 10:10am
Final
    *Center Wellington 2
Rep Peewee 1 3
 
Saturday, July 22, 2017 @ 1:40pm
Final
    St Catherines 1
Rep Peewee 1 10
 
Friday, July 21, 2017 @ 6:10pm
Final
Rep Peewee 1 6
    *Brampton 1 3
 
Friday, July 21, 2017 @ 10:00am
Final
    *Clarington 1 2
Rep Peewee 1 9
 
Tuesday, July 18, 2017 @ 5:00pm
Final
    Peterborough 10
Rep Paperweight 1 4
 
Saturday, July 15, 2017 @ 3:00pm
Final
Rep Paperweight 1 14
    St. Catherines 1
 
Saturday, July 15, 2017 @ 9:00am
Final
Rep Paperweight 1 15
    6 Nations 5
 
Friday, July 14, 2017 @ 4:00pm
Final
Rep Paperweight 1 16
    Orillia Kings 1
 
Wednesday, July 12, 2017 @ 5:00pm
Final
    Clarington 5
Rep Paperweight 1 6
 
Sunday, July 9, 2017 @ 9:00am
Final
Rep Peewee 1 6
    Nepean Knights 4
 
Saturday, July 8, 2017 @ 3:30pm
Final
Rep Peewee 1 5
    Mimico Mountaineers 5
 
Saturday, July 8, 2017 @ 9:40am
Final
    *Oshawa 1 5
Rep Peewee 1 5
 
Wednesday, July 5, 2017 @ 6:00pm
Final
    Oshawa Blue Knights 3
Rep Peewee 1 4
 
Thursday, June 29, 2017 @ 7:00pm
Final
    *Clarington 1 1
Rep Peewee 1 13
 
Sunday, June 25, 2017 @ 1:00pm
Final
    Clarington 1 5
Rep Paperweight 1 11
 
Sunday, June 25, 2017 @ 10:00am
Final
    Kitchener-Waterloo 1
Rep Paperweight 1 11
 
Saturday, June 24, 2017 @ 5:00pm
Final
Rep Peewee 1 5
    Orangeville Northmen 6
 
Saturday, June 24, 2017 @ 5:00pm
Final
    Clarington 2 0
Rep Paperweight 1 14
 
Saturday, June 24, 2017 @ 11:30am
Final
Rep Peewee 1 6
    Guelph Regals 1
 
Saturday, June 24, 2017 @ 11:00am
Final
    Oshawa 7
Rep Paperweight 1 9
 
Friday, June 23, 2017 @ 7:30pm
Final
Rep Peewee 1 1
    Kitchener Waterloo 4
 
Friday, June 23, 2017 @ 1:00pm
Final
Rep Peewee 1 4
    Halton Hills 1 3
 
Wednesday, June 21, 2017 @ 7:00pm
Final
Rep Peewee 1 9
    Peterborough Lakers 1
 
Monday, June 19, 2017 @ 6:00pm
Final
Rep Peewee 1 5
    *Clarington1 2
 
Sunday, June 18, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 8
Team 3 8
 
Sunday, June 18, 2017 @ 10:30am
Final
Team 1 3
Team 6 4
 
Sunday, June 18, 2017 @ 9:00am
Final
Team 4 6
Team 7 6
 
Sunday, June 18, 2017 @ 9:00am
Final
Team 1 5
Team 6 11
 
Sunday, June 18, 2017 @ 9:00am
Final
Team 3 11
Team 2 1
 
Saturday, June 17, 2017 @ 5:00pm
Final
    Oshawa Blue Knights 4
Rep Peewee 1 4
 
Saturday, June 17, 2017 @ 1:00pm
Final
    Uxbridge 3
Rep Tyke 2 8
 
Thursday, June 15, 2017 @ 6:00pm
Final
    Uxbridge 1
Rep Tyke 2 4
 
Wednesday, June 14, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 4 8
Team 5 8
 
Wednesday, June 14, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 2 9
Team 3 7
 
Wednesday, June 14, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 1 11
Team 6 3
 
Tuesday, June 13, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 14
Team 3 2
 
Tuesday, June 13, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 2 10
Team 4 3
 
Tuesday, June 13, 2017 @ 6:00pm
Final
    Peterborough Lakers 1
Rep Peewee 1 8
 
Monday, June 12, 2017 @ 6:00pm
Final
Rep Paperweight 1 10
    Uxbridge 0
 
Sunday, June 11, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 2 7
Team 7 10
 
Sunday, June 11, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 7
Team 4 3
 
Sunday, June 11, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 5
Team 4 11
 
Sunday, June 11, 2017 @ 11:00am
Final
Team 6 1
Team 5 0
 
Sunday, June 11, 2017 @ 11:00am
Final
Team 2 3
Team 6 7
 
Sunday, June 11, 2017 @ 10:00am
Final
Team 3 4
Team 5 8
 
Sunday, June 11, 2017 @ 10:00am
Final
Team 3 7
Team 8 1
 
Sunday, June 11, 2017 @ 10:00am
Final
Team 1 8
Team 3 8
 
Thursday, June 8, 2017 @ 7:30pm
Final
Team 2 14
Team 3 8
 
Thursday, June 8, 2017 @ 6:30pm
Final
Team 1 12
Team 4 7
 
Wednesday, June 7, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 3 10
Team 5 6
 
Wednesday, June 7, 2017 @ 6:30pm
Final
Rep Peewee 1 9
    Oshawa Blue Knights 2
 
Wednesday, June 7, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 2 8
Team 6 9
 
Wednesday, June 7, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 1 5
Team 4 10
 
Tuesday, June 6, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 3 13
Team 4 14
 
Tuesday, June 6, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 1 11
Team 2 9
 
Monday, June 5, 2017 @ 5:30pm
Final
Rep Paperweight 1 9
    Oshawa 3
 
Sunday, June 4, 2017 @ 3:15pm
Final
    Halton Hills 1 5
Rep Peewee 1 6
 
Sunday, June 4, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 5 2
Team 7 4
 
Sunday, June 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 3 0
Team 5 5
 
Sunday, June 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 4 1
Team 6 5
 
Sunday, June 4, 2017 @ 11:00am
Final
Team 2 3
Team 6 5
 
Sunday, June 4, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 7
Team 3 4
 
Sunday, June 4, 2017 @ 11:00am
Final
Team 3 8
Team 1 8
 
Sunday, June 4, 2017 @ 10:15am
Final
    Six Nations 5
Rep Peewee 1 9
 
Sunday, June 4, 2017 @ 10:00am
Final
Team 1 10
Team 4 5
 
Sunday, June 4, 2017 @ 10:00am
Final
Team 8 14
Team 2 1
 
Sunday, June 4, 2017 @ 8:00am
Final
    Orangeville 1
Rep Paperweight 1 11
 
Saturday, June 3, 2017 @ 2:00pm
Final
Rep Peewee 1 6
    Six Nations 3
 
Saturday, June 3, 2017 @ 2:00pm
Final
    Caledon 0
Rep Paperweight 1 8
 
Saturday, June 3, 2017 @ 10:00am
Final
Rep Paperweight 1 9
    Mimico 1
 
Friday, June 2, 2017 @ 7:00pm
Final
Rep Peewee 1 5
    Oakville Hawks 3
 
Friday, June 2, 2017 @ 2:00pm
Final
    Halton Hills 1 3
Rep Peewee 1 7
 
Thursday, June 1, 2017 @ 7:30pm
Final
Team 2 8
Team 4 14
 
Thursday, June 1, 2017 @ 6:30pm
Final
Team 3 4
Team 1 8
 
Wednesday, May 31, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 3 4
Team 6 14
 
Wednesday, May 31, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 1 12
Team 5 6
 
Wednesday, May 31, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 2 13
Team 4 5
 
Wednesday, May 31, 2017 @ 5:00pm
Final
Rep Paperweight 1 8
    Clarington 5
 
Tuesday, May 30, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 4
Team 4 4
 
Tuesday, May 30, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 3 8
Team 2 10
 
Sunday, May 28, 2017 @ 3:00pm
Final
    Peterborough 6
Whitby Rep Girls Bantam 4
 
Sunday, May 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 5 5
Team 6 8
 
Sunday, May 28, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 3 5
Team 6 8
 
Sunday, May 28, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 7 8
Team 8 2
 
Sunday, May 28, 2017 @ 11:00am
Final
Team 3 8
Team 1 8
 
Sunday, May 28, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 7
Team 5 6
 
Sunday, May 28, 2017 @ 10:00am
Final
Team 1 5
Team 2 15
 
Sunday, May 28, 2017 @ 10:00am
Final
Whitby Rep Girls Bantam 11
    Simcoe 1
 
Sunday, May 28, 2017 @ 10:00am
Final
Team 2 9
Team 4 4
 
Saturday, May 27, 2017 @ 6:30pm
Final
Whitby Rep Girls Bantam 15
    KW 0
 
Saturday, May 27, 2017 @ 2:30pm
Final
    Mississauga 8
Whitby Rep Girls Bantam 12
 
Friday, May 26, 2017 @ 5:00pm
Final
    Six Nations 0
Whitby Rep Girls Bantam 16
 
Thursday, May 25, 2017 @ 8:00pm
Final
Team 3 8
Team 4 2
 
Thursday, May 25, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 8
Team 2 6
 
Thursday, May 25, 2017 @ 6:00pm
Final
    West Durham 6
Rep Tyke 2 6
 
Wednesday, May 24, 2017 @ 7:30pm
Final
Whitby Rep Girls Bantam 2
    Peterborough Bantam 7
 
Wednesday, May 24, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 6
Team 3 8
 
Wednesday, May 24, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 4 9
Team 5 11
 
Wednesday, May 24, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 2 10
Team 6 3
 
Tuesday, May 23, 2017 @ 8:00pm
Final
Team 2 12
Team 4 4
 
Tuesday, May 23, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 9
Team 3 5
 
Tuesday, May 23, 2017 @ 5:30pm
Final
Rep Paperweight 1 5
    Peterborough 1
 
Monday, May 22, 2017 @ 5:00pm
Final
    Mimico Mountaineers 7
Rep Peewee 1 10
 
Monday, May 22, 2017 @ 11:30am
Final
Rep Peewee 1 13
    Peterborough Lakers 5
 
Sunday, May 21, 2017 @ 2:30pm
Final
    Guelph Regals 2
Rep Peewee 1 10
 
Sunday, May 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 2 1
Team 3 11
 
Sunday, May 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 8
Team 3 9
 
Sunday, May 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 5
Team 8 2
 
Sunday, May 21, 2017 @ 11:00am
Final
Team 4 0
Team 6 1
 
Sunday, May 21, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 8
Team 2 8
 
Sunday, May 21, 2017 @ 11:00am
Final
Team 2 9
Team 5 2
 
Sunday, May 21, 2017 @ 10:00am
Final
Team 4 1
Team 6 11
 
Sunday, May 21, 2017 @ 10:00am
Final
Team 5 3
Team 7 5
 
Sunday, May 21, 2017 @ 10:00am
Final
Rep Peewee 1 11
    Toronto Beaches 4
 
Saturday, May 20, 2017 @ 4:30pm
Final
    Oshawa Blue Knights 5
Rep Peewee 1 10
 
Saturday, May 20, 2017 @ 10:30am
Final
Rep Peewee 1 7
    Mimico Mountaineers 7
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 5 7
Team 6 15
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 1 10
Team 2 4
 
Wednesday, May 17, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 3 8
Team 4 8
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 9
Team 2 7
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    Oshawa 3
Rep Paperweight 1 10
 
Tuesday, May 16, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 3 11
Team 4 16
 
Sunday, May 14, 2017 @ 4:20pm
Final
Rep Tyke 1 7
    Orangeville 6
 
Sunday, May 14, 2017 @ 2:30pm
Final
    London 3
Rep Tyke 1 7
 
Sunday, May 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 3 11
Team 8 0
 
Sunday, May 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 2 11
Team 6 13
 
Sunday, May 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 10
Team 2 3
 
Sunday, May 14, 2017 @ 11:00am
Final
Team 3 3
Team 4 5
 
Sunday, May 14, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 6
Team 7 9
 
Sunday, May 14, 2017 @ 11:00am
Final
Team 4 12
Team 1 12
 
Sunday, May 14, 2017 @ 10:00am
Final
Team 5 4
Team 6 6
 
Saturday, May 13, 2017 @ 7:05pm
Final
Rep Tyke 1 4
    Milton 6
 
Saturday, May 13, 2017 @ 7:00pm
Final
    Oakville Hawks 2
Rep Peewee 1 15
 
Saturday, May 13, 2017 @ 5:15pm
Final
Rep Tyke 1 4
    Huntsville 12
 
Saturday, May 13, 2017 @ 3:25pm
Final
    Burlington 5
Rep Tyke 1 5
 
Saturday, May 13, 2017 @ 3:15pm
Final
Rep Peewee 1 9
    Oshawa Blue Knights 3
 
Saturday, May 13, 2017 @ 10:15am
Final
    Guelph Regals 3
Rep Peewee 1 9
 
Thursday, May 11, 2017 @ 7:30pm
Final
Team 2 13
Team 4 7
 
Thursday, May 11, 2017 @ 6:30pm
Final
Team 3 3
Team 1 12
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 8:30pm
Final
    Peterborough Bantam 4
Whitby Rep Girls Bantam 6
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 4 7
Team 5 11
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 2 6
Team 3 6
 
Wednesday, May 10, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 1 8
Team 6 5
 
Tuesday, May 9, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 3 15
Team 2 3
 
Sunday, May 7, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 3 9
Team 8 1
 
Sunday, May 7, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 2 2
Team 3 7
 
Sunday, May 7, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 4 3
Team 7 2
 
Sunday, May 7, 2017 @ 11:00am
Final
Team 1 5
Team 6 5
 
Sunday, May 7, 2017 @ 11:00am
Final
Team 2 15
Team 5 2
 
Sunday, May 7, 2017 @ 10:00am
Final
Team 4 6
Team 5 2
 
Sunday, May 7, 2017 @ 10:00am
Final
Team 1 2
Team 6 1
 
Saturday, May 6, 2017 @ 7:05pm
Final
Rep Tyke 1 5
    Orangeville 10
 
Saturday, May 6, 2017 @ 5:15pm
Final
Rep Tyke 1 4
    Mimico 1 11
 
Saturday, May 6, 2017 @ 3:25pm
Final
Rep Tyke 1 2
    St Catherines 8
 
Saturday, May 6, 2017 @ 12:45pm
Final
Rep Peewee 1 13
    Toronto Beaches 2
 
Saturday, May 6, 2017 @ 9:00am
Final
    Peterborough Lakers 3
Rep Peewee 1 13
 
Thursday, May 4, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 3 2
Team 4 7
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 8:00pm
Final
Team 3 1
Team 5 0
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 2 4
Team 6 7
 
Wednesday, May 3, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 1 8
Team 4 4
 
Tuesday, May 2, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 7
Team 4 3
 
Sunday, April 30, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 1 4
Team 5 0
 
Sunday, April 30, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 1 5
Team 4 9
 
Sunday, April 30, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 8 3
Team 4 13
 
Sunday, April 30, 2017 @ 11:00am
Final
Team 3 1
Team 5 6
 
Sunday, April 30, 2017 @ 11:00am
Final
Team 3 11
Team 7 4
 
Sunday, April 30, 2017 @ 10:00am
Final
Team 2 4
Team 6 8
 
Sunday, April 30, 2017 @ 10:00am
Final
Team 2 12
Team 6 5
 
Saturday, April 29, 2017 @ 10:50pm
Final
    Oakville 1 12
Rep Tyke 1 4
 
Saturday, April 29, 2017 @ 6:30pm
Final
    Orangeville Northmen 16
Rep Peewee 1 0
 
Saturday, April 29, 2017 @ 6:00pm
Final
Rep Peewee 3 9
    Innisfil 1
 
Saturday, April 29, 2017 @ 3:30pm
Final
    St. Catharines 3
Rep Peewee 3 10
 
Saturday, April 29, 2017 @ 1:30pm
Final
Rep Peewee 1 7
    Mimico Mountaineers 1
 
Saturday, April 29, 2017 @ 12:40pm
Final
Rep Tyke 1 1
    Halton 1 9
 
Saturday, April 29, 2017 @ 9:00am
Final
Rep Tyke 1 11
    Orangeville 9
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 4 7
Team 2 11
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 5 11
Team 1 11
 
Wednesday, April 26, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 6 2
Team 3 5
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 2 6
Team 4 6
 
Tuesday, April 25, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 1 8
Team 3 4
 
Sunday, April 23, 2017 @ 1:00pm
Final
Team 7 3
Team 2 16
 
Sunday, April 23, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 4 8
Team 1 7
 
Sunday, April 23, 2017 @ 12:00pm
Final
Team 4 4
Team 2 6
 
Sunday, April 23, 2017 @ 11:00am
Final
Team 8 4
Team 5 5
 
Sunday, April 23, 2017 @ 11:00am
Final
Team 5 4
Team 1 8
 
Sunday, April 23, 2017 @ 10:00am
Final
Team 6 8
Team 3 4
 
Sunday, April 23, 2017 @ 10:00am
Final
Team 6 1
Team 3 12
 
Sunday, April 23, 2017 @ 10:00am
Final
Team 3 8
Team 1 8
 
Saturday, April 22, 2017 @ 5:15pm
Final
Rep Peewee 3 10
    Oshawa 2 1
 
Saturday, April 22, 2017 @ 2:00pm
Final
Rep Peewee 4 0
    Barrie 6
 
Saturday, April 22, 2017 @ 1:30pm
Final
Rep Peewee 3 17
    Toronto 2 1
 
Saturday, April 22, 2017 @ 12:45pm
Final
Rep Peewee 1 16
    Oakville Hawks 0
 
Saturday, April 22, 2017 @ 12:40pm
Final
Rep Tyke 1 5
    Mimico 1 7
 
Saturday, April 22, 2017 @ 11:30am
Final
    Innisfil 3
Rep Peewee 4 3
 
Saturday, April 22, 2017 @ 10:50am
Final
    Oshawa 1 11
Rep Tyke 1 2
 
Saturday, April 22, 2017 @ 9:00am
Final
    Oshawa Blue Knights 3
Rep Peewee 1 8
 
Thursday, April 20, 2017 @ 7:30pm
Final
Team 1 5
Team 4 4
 
Thursday, April 20, 2017 @ 6:30pm
Final
Team 3 5
Team 2 12
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 3 10
Team 1 4
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 5 4
Team 2 5
 
Wednesday, April 19, 2017 @ 5:00pm
Final
Team 6 5
Team 4 6
 
Tuesday, April 18, 2017 @ 7:00pm
Final
Team 1 8
Team 2 8
 
Tuesday, April 18, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 3 5
Team 4 7
 
Tuesday, April 18, 2017 @ 6:00pm
Final
Team 4 6
Team 3 4
 
Sunday, April 16, 2017 @ 1:30pm
Final
Rep Bantam 2 5
    Halton 1 10
 
Sunday, April 16, 2017 @ 10:30am
Final
    Newmarket 15
Rep Bantam 2 4
 
Saturday, April 15, 2017 @ 5:15pm
Final
    West Durham 7
Rep Peewee 4 8
 
Saturday, April 15, 2017 @ 3:15pm
Final
Rep Peewee 1 9
    Guelph Regals 3
 
Saturday, April 15, 2017 @ 3:15pm
Final
Rep Peewee 3 7
    Newmarket 13
 
Saturday, April 15, 2017 @ 2:45pm
Final
Rep Peewee 4 2
    Clarington 2 6
 
Saturday, April 15, 2017 @ 12:45pm
Final
    Toronto Beaches 1
Rep Peewee 1 10
 
Saturday, April 15, 2017 @ 12:45pm
Final
    Barrie 4
Rep Peewee 3 9
 
Saturday, April 15, 2017 @ 12:40pm
Final
Rep Tyke 1 8
    Kitchener/Waterloo 6
 
Saturday, April 15, 2017 @ 10:50am
Final
Rep Tyke 1 2
    Oakville 1 13
 
Saturday, April 15, 2017 @ 9:00am
Final
    Clarington 1 11
Rep Tyke 1 5
 
Saturday, April 8, 2017 @ 4:00pm
Final
    Toronto Beaches 1
Rep Midget 1 9
 
Saturday, April 8, 2017 @ 11:30am
Final
    Newmarket Redbirds 2
Rep Midget 1 9
 
Saturday, April 8, 2017 @ 8:30am
Final
    Mimico Mountaineers 5
Rep Midget 1 7